X Marks Jel

X marks jel selilüt ve hamilelik sonrası çatlaklar ve kilo kaybı sonrası oluşan çatlakları gidermek amaçlı üretilmiş bir üründür. Bu ürün selilütlere deride deforme olmuş deriye karşı etkilili olabilir.

xmarks-2

X marks jel size şık bir görünüm sağlar x marks jel diğerlerinin aksine etkili güvenilir bir bi ürünlerdendir sizde x marks’I kullanıp başkalarına önerebilirsniniz eğer selilütler başınıza dert olduysa birde x marks jel’i deneyin çünkü x marks jel son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir ve bunun kolay bir kullanılımı vardır.xxx-1

piyasadaki ucuz ürünlere benzemez x marks jel hamilelik sonraki çatlakların kapanmasına yardım eder. Eger sizde hamilelik sonrası çatlakların gitmesini istiyorsanız x marks jel’i deneyin x marks jel son zamanların sık kullanılan ürünlerinden biridir. X marks jel bunun yanı sıra x marks jel derideki deforme olmuş bölgeleride düzeltmeye yardımcı olur x marks jel’in selilütleri geçirmedeki yardım etmesi hamilelik sonrası çatlakları giderilmesine yardım etmesi bakımından son Zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir. Sizde selilütlere çatlaklara dur deyin x marks jel güvenilir olmasıyla size yardı edebilir.

fotolia_66737335_s_20150915-072453_1-768x546

Sizde hamilelik sonrası çatlaklardan , selilütlerden ve hızlı kilo alıp vermekten kaynaklanan çatlaklardan şikayetcşiiyseniz x marks jel sizde yardım edebilir. Sizde bu durumlardan şikâyetçiyseniz hemen x marks’ı denemeye başlayın

Kullanımı ;  Kullanımı sırasında tek dikkat edilmesi gereken süreç, hastanın sorunlu olan bölgeye kullandıktan sonra 10 dakika süre ile bekletilmesi.

Süper Yoğun %85 Cilt Yenileyici İçeriği ;  putyrospermum parkli, butter, carborner, glyceryl caprylate, maltodextrin, cetly palmitate yer almaktadır.

 Avrupa Sipariş ; Romanya , Ukrayna , Hollanda vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; İstanbul , Ankara ,Bursa gibi tüm şehirlerein ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.