Polibor Damla Nedir? Faydaları Nedir? İçeriği Nedir? kullanımı Nasıldır? Zararları Ve Yan Etkileri? Eczanelerde Satılır mı?

POLİBOR NEDİR?

Pek çok erkeğin rastladığı ve kabusu olan bir hastalık varsa oda prostattır. Prostat üreme ve idrar kanallarını kontrol eden bir mekanizma gibidir.

Yaş ilerledikçe prostata iltihaplanmalara oluşabilir ve bu durum karşısında hem üreme hem de idrar yolları tıkanır. Böylelikle kişide ağrı, sürekli tuvalete gitme gibi rahatsız edici durumlar ortaya çıkmaktadır.

Bu gibi rahatsız edici durumlar devam ettikçe kişi artık günlük yaşantısına da devam edemez ve gittikçe zor bir hal alamaya başlar.

Bu rahatsız edici durum karşısında gerekli tedavi yöntemleri vardır. Ancak bunlar prostat sorununa kalıcı çare olmaz.

Diğer bir yöntem ise tamamen doğal ağrısı olmayan gerekli operasyonlar geçirmeden halledilebilir bir yöntem olan ve internet ortamında sıkça kullanılan bir ürün olan POLİBOR DAMLA prostat takviyesidir.

Polibor. Prostat bezlerinde oluşan iltihaplanmaları çözerek yok eder. Bu durum geçici bir yöntem değil ileriki hayatınız için de kolaylık sağlar. Prostattaki iltihabı ve mikrobu kırarak yeniden iltihap oluşmasına karşı koruma sağlar.  Böylelikle tıkanan idrar ve üreme kanalları açılarak işlevlerini yapabilirler.

POLİBOR DAMLA FAYDALARI NELERDİR?

Polibor damla prostat bezlerini temizlemekle kalmayıp başka etkin faydalarda sağlar. Poliborun genel faydaları ise;

  • Prosttaki iltihabı çözer ve yeniden oluşmasını engeller.
  • Üreme organlarında ve bel kısmında oluşan ağrıları yok eder.
  • Üreme organının işlevini arttırır.
  • İdrar kanallarını açar ve idrar boşaltımını sistematik bir hale dönüştürür.
  • Ayrıca akıntı veya başka akıntıları da durdurur.

Polibor sayesinde artık daha rahat bir şekilde uyuyarak sık sık tuvalete gitme zorunluluğu hissetmeyeceksiniz. Veya iş hayatınızda aksama olmayacaktır. Size her türlü yönde olumlu etkiler sağlayan polibor damla bu etkileri kalıcı sağlayacaktır.

POLİBOR DAMLA İÇİNDEKİLER NELERDİR? İÇERİĞİ?

Diğer prostat ilaçları gibi belki içindekilerinin kimyasal olduğuna inanabilirsiniz. Ancak polibor damlanın temeli bal ve reçineden oluşur. Çeşitli bitkilerin ballarıyla reçine harmanlanarak doğal bir gıda takviyesi haline gelmiştir.

Bal ve reçinenin yanında ise kabak özü ve çekirdeği de bulunur.  Kabağın başlıca faydalarının arasında ise erkeklere özel hormonun üretilmesidir. Bu üretimin sağlaması için de kabak kullanılmıştır. Kabak sayesinde de üreme anlamında gelişmeler de sağlayacaktır.

İçinde doğal yağlardan biri de nar ağıdır. Nar meyvesini bitkisiyle elde edilen yağ poliborun içinde de bulunmaktadır. Nar yağının en büyük desteği ise yenileme alanındadır. Ölü hücreleri yok eder ve yeni hücre oluşumu sağlar. Böylelikle iltihaplanmalarında önüne geçer.

Bu doğal bitkiler meyveler ballar ve yağlar sayesinde prostat gibi bir sorununuz var ise ortadan kalkacaktır.

POLİBOR DAMLA NASIL KULLANILIR? KULLANIMI?

İçinde doğal bitki ve meyve özlerinin yağı buluna polibor damla , günlük düzenine uyulduğu müddetçe etkisi görülecektir.

Bu etkiyi görebilmek ve prostattan tamamen kurtulmak için polibor damlanın kullanım şekli vardır. Bu kullanımı ise;

Günde 2 defa yapmanız ve en fazla 10 damla kadar kullanmanız gerekir. Yani günün belli aralıklarının birinde atıyorum sabah bir bardak suya 10 damla karıştırdıktan sonra içebilirsiniz.

Diğer ikinci öğün ise örneğin akşam yapailir yine aynı şekilde bir bardak suya 10 damla damlatabilirsiniz.

Bu kullanımı her gün yaptığınız taktirde etkisini görebilir ve prostatınıza veda edebilirsiniz.

POLİBOR DAMLA YAN ETKİLERİ VE ZARARLARI?

Erkekler için özel olarak üretilen polibor damla, prostat hastaları için kullanılmakta ve tedavisi için kullanılan gıda takviyesi olan bir üründür.

Ancak içindeki doğal maddeler sayesinde pek çok kişinin zararına dokunabilir. Bu zararlar genelde kullanmaması gereken kişilerin kullandığı zaman oluşan zararlardır.

İçinde bal, reçine, kabak ve nar yağının başlıca bulunduğu polibor damlanın kullanıldığı zaman kullanan kişinin içindekilerin herhangi birine alerjisi olmamalı veya daha önceden bu besin kaynaklarına bağlı bir rahatsızlık geçirmemiş olması lazım.

Eğer içindekine karşı bir etki yaşamışsa ve bu kötü bir etki oluşturmuşsa bu ürünü kullanmamalıdır. Yoksa etkisi yerine yan etki yaratabilir. Bu da daha kötü bir zarara sebep olabilir.

Onun haricinde içindeki besinler hiç bir şekilde insan sağlığına dair zarar teşkil etmez.

POLİBOR DAMLA ECZANELERDE SATILIR MI?

Eczane pek çok sağlık açısından ilaç bulundurur ancak bunları doktor reçetesiz vermezler. Polibor damla ise bir ila. Değil takviye gıdadır. Bu takviye gıdasının ise orjinal temin etmek için ise internetten resmi internet sitesinden alışveriş yapılmalıdır.

Eczaneler ise bu gibi ürünlerin satışını pek yapmaz. O yüzden ne eczanelerde ne de aktarlarda polibor damla bulamayabilirsiniz.

Bu yüzden internet firması üzerinden POLİBOR DAMLA SİPARİŞ edebilirsiniz. Bunun için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz.