Orjinal Body Blendz

Bayanların 25’li yaşlardan sonra başına gelen en büyük cilt problemlerinden biri de çatlaklar ve selülitlerdir. Özellikle kilolu bayanlarıda sıkça görülen selülitler, yaz aylarında mayo ve bikini giyen bayanların belalısı durumundadır.  Pek çok bayan selülitlerden kurtulmak için binlerce lira ve günlerce zaman harcarlar. Selülit tedavisilerinde de vücudun aldığı zarar da cabasıdır. Deri çatlakları gerek erkek gerekse kadınların ortak sorunudur.  Fakat en çok kadınların etkilendiği ve bazen ciddi kozmetik  sorunlar yaşatabilen bu soruna karşı pek çok ürün kullanılmasına rağmen kalıcı yok edilmesi bu güne kadar mümkün olamadı. Cilt çatlaklarının ne olduğunu anlamak için cildin yapısını ve nasıl çalıştığını açıklamamız gerekir. Normal cilt destek dokusu %80 kolajen ve %4 elastin liflerinden oluşan gözenekli bir ağ yapısına sahiptir. Cilt yapısında bulunan elastin, cilde esnekliğini veren ve gerilmesini mümkün kılan bir proteindir.

59c69c4a82e66ac1e22d46f15621ba76

Cilt çatlakları hakkında şaşırtıcı olan şey, gerçekte bunlara cildin gerilmesinin neden olmamasıdır. İnsanlar, cilt çatlaklarını kilo almak yada hamilelikle ilişkilendirir ve cildin bu yeni ve daha büyük vücuda uymak için gerildiğini düşünürler. Bu ilişkilendirme çok güçlü ve cilt çatlağı terimi bu yanlış algılanmayı biraz daha güçlendirmiştir.

Bizleri de bu gibi durumlarda tek başımıza bırakmayacak olan Body Blendz gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza destekleyici olabilir.

2015761703822761106747_sbig

Body Blendz Nasıl Kullanılır

Bir avuç kadar body blendz elinize alın. Sorunlu olan bölgenize hafif bir şekilde masaj yaparak uygulayınız. 5 ile 10 dakika beklettikten sonra sadece bol su yardımı ile durulayınız. Body blendz haftada sadece 3 kere masaj yaparak problemli olan bölgenize uygulamanız önerilmektedir.

Body Blendz İçeriği;

 Esmer şeker, kurutulmuş hindistan cevizi ve deniz tuzu, portakal yağı, sızma zeytinyağı, jojoba yağı, macadamia yağı, işlenmiş hindistan cevizi, tatlı badem yağı, arap kahve çekirdekleri içermektedir. Bir paketi 200 gr’dır.

bodyblendzicerigi-1024x339

Body Blendz Nereden Bulabilirim?

En uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte body blendz’i temin etmek istiyor veya toptan satın alımı sağlamak isteyenlerdeseniz Ankara, Amasya, İstanbul, Adana, Bursa, Mersin ve İzmir gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylerine kadar nerede olursanız olun temin edebilirsiniz. Bununla birlikte body blendz ürününü http://www.bodyblendzsiparis.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte siparişinizi vererek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

blendzkadın

Body Blendz Avrupa’dan Nasıl Satın Alabilirim?

Avrupa’dan siparişinizi oluşturmak istiyorsanız Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri; Güvenilir, kolay ve rahat bir şekilde siparişinizi oluşturmak isteyenlerdenseniz Havale / EFT ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Western Union ile Ödeme, Online Kredi Kartı ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olabilirsiniz.

bodyyy

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız; bodyblendz, body blendz, selülit, çatlak, sivilce, body blendz nedir, body blendz ne işe yarar, body blendz kullanıcı yorumları, body blendz kullananların yorumları, body blendz kullanan var mı, body blendz yorum, body blendz içeriği, body blendz içerik, body blendz içindekiler, body blendz kullanımı, body blendz nasıl kullanılır, body blendz sipariş, body blendz sipariş ver, body blendz nasıl sipariş verebilirim, body blendz fiyatı,body blendz ne kadara, body blendz en uygun, orjinal body blendz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.