Nova Teatox Detox Çayı Ne İşe Yarar? Yorumları, İçeriği ve Kullanımı

Diyet uygulayan özellikle basen bölgelerinden şikayetçi olan bayanlar bu öneriyi dikkate alın. Diyet yapan bayanların diyet programlarına ek olarak ekleyecekleri bu egzersizler basen bölgesindeki yağ yakımını hızlandırarak diyetinizin daha etkili olmasını sağlayacaktır. İyi bir diyet ile birlikte yapılacak bu hareketler, olumlu etkisini kısa sürede göstererek gözle görülür bir fark yaratacaktır. İlk hareket vücunuz dik bacakları kırmadan doğru nefes ile birlikte çömelin ve tekrar kalkın. Bu hareketi 15-20 sefer tekrar edin ve dinlenin. Diğer bir hareket ise sırt üstü uzanın ve sağ ayağınızı kırmadan yukarı kaldırın. Sağ ayağı indirin ve aynı şekilde sol ayağınızı kırmadan havaya kaldırın aynı şekilde bu hareketi 20 sefer tekrar edin. Son hareket ise emekleme pozisyonunu alın ve yine sağ bacapınızı kırmadan olabildiği kadar yukarı kaldırın ve tekrar indirerek sol bacağınıza da uygulayın. 15-20 sefer yapacağınız bu hareketleri gün içerisnde sabah akşam yaparak kasların çalışmasını ve yağların yakılmasını sağlayabilirsiniz.

Nova TeaTox Detox Çayı Nedir?

Toplamda 28 gün süren detox çaylarının pratik hazırlanması ile günlük hayatınızın bir parçası olacaktır. Set halinde gönderilen Nova TeaTox Detox gece ve gündüz olmak üzere iki farklı çaydan oluşmaktadır. Gönül rahatlığı ile içebileceğiniz içeriği tamamen doğal bitkilerden oluşturulan bu çaylar 28 tane gündüz çayı ve 14 tane gece çayı olmak üzere, gündüz çayını her sabah gece çayını ise 2 günde 1 geceleri tüketmeniz gerekmektedir.

Nova TeaTox Detox Çayını Ne Kadar ve Nasıl Tüketmeli?

Pratik hazırlanması düşünülerek ambalajlanmış olan Nova TeaTox Detox Çayı’ndan 1 adet 1 kupa kaynamış suyun içerisine atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin.Demlenen sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.

Sabah TeaTox Detox Çayı;  rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, zencefil, mate çayı, gotu kola, kafein ve ısırgan otu gibi farklı bitkilerinin karışımından oluşmaktadır.

Akşam TeaTox Detox Çayı; çemen otu, meyan kökü, sinameki çayı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu, nane yaprağı gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır.

Nova TeaTox Detox Çayı’nı Kimler Kullanmamalı?

Nova TeaTox Detox Çayını, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmış olup sadece kronik hastalığı olanların tüketmemesi önerilmiştir. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu ürün ayrıca emziren bayanların kullanmaları içinde uygundur.

Nova TeaTox Detox Çayını Nereden Bulurum?

Nova TeaTox Detox çaylarına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Malatya, Burdur, Hatay, İstanbul, İzmir ve birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak isterseniz hemen sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir hem de sipariş verebilirsiniz.

Nova TeaTox Detox Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Nova TeaTox Detox  Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, İtalya, İşviçre, İspanya, Belçika, Fransa, Polonya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Nova, nova teatox, nova teatox detox, nova teatox detox çayı, nova teatox detoks çayı, detoks, detox, sipariş, nova teatox sipariş, kampanya, nova teatox kampanya, kullanımı, nova teatox kullanımı, teatox nedir, teatox çayı içindekiler, nova teatox kimler kullanabilir, detox çayını kimler içebilir, nova teatox hakkında, nova teatox içeriği, nova teatox nereden bulurum

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.