Lavina Love Kullanıcı Yorumları Nelerdir ?

Lavina love yada halk tarafından bilinen adıyla aşk parfümü nedir lavina love afrdodizyak etki yaratmayı amaçlayan bir parfümdür.

296960942d7b5520f3f196aa8b3f98b2

bu parfüm lavina love son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir. ve kokusuyla kolay kullanımı ve lavina love’Un güvenirliği ile tercih edilmenin yanı sıra iyi bir kokudur sizde lavinanın kalıcı kokusu ile tanışın çünkü lavina love sizin karşı cinsi karşı bir adım öne geçmenize yardım edebilir sizde karşı cinse karşı bir adım öne geçmek istiyorsanız lavina love’u dedneyin.

erkeklerin-en-sevdigi-bayan-parfumleri-758x362

çünkü lavina love güvenirliği ve en önemlisi hizmete önem veren yapısıyla lavina love’u sipariş edip deneyebilirsiniz lavina love’u hemen deneyin sonucu kendi gözlerinizle görün lavina love son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir. sizde lavina love’u deneyin lavina love afrodizyak etki yaratmaya çalışır peki bu nasıl olabilir şöyle söyleyelim karşı cinsin dış görünüşü konuşması ses tonu ve benzeri şeylerden hoşlanırız ama bunlardan en önemlileri kokunuz ve dış görünüşünüzdür

lavinalovebayanparfum

peki lavina love kokusu nedir hem erkeklerin hemde kadınların hoşuna giden kokular yani afrodize kokular vardır işte lavina love hem erkekler hem bayanlar için iki özel koku geliştirmiş ve sizin hizmetinize sunmuştur sizde lavina love’u deneyin ve sonucu kendi gözlerinizle görün.

LAVİNA LOVE NASIL KULLANILMALI ?

Lavina Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine,
dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda,
Okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz.
Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.
Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan ve güneş ışığından koruyunuz.
Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz.
Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Avrupa Sipariş ; Beyaz Rusya , Portekiz , Ukrayna vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Hakkari , Yalova , İstanbul gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.