L & B Siyah Sarımsak Yağı Nedir? Nasıl Kullanılır ? Nerede Satılır?

L & B Siyah Sarımsak Yağı Nedir?


Siyah sarımsak yağı sarımsağın  bir aylık sürede belli ısıda kurutulmasıyla elde edilir. Yani siyah sarımsak  fermente edilmiş sarımsaktır. Sarımsağın kıl köklerine faydası bilinmektedir. L & B Siyah Sarımsak Yağı da   saç köklerindeki kılcal damarları etkileyerek kıl köklerini besler.

L & B Siyah Sarımsak Yağı kullanıldığı sürede saç dökülmelerinde azalma daha uzun süreli kullanımlarda ise saç dökülmesini durdurmaktadır. Siyah sarımsak yağı saç köklerini canlandırır ve güçlendirir. Ayrıca saç köklerindeki sebum dengesini sağlayarak daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.

 

L & B Siyah Sarımsak Yağı faydası saymakla bitmeyecek kadar fazladır. En bilinen faydalarından biri de saç diplerinde oluşan mantar tedavisinde etkilidir. Saç diplerindeki mantarı tedavi etmeye yardımcı olurken saçlarınızın canlanmasını ve daha gür çıkmasını sağlar.


Kepek problemlerine karşı etkilidir. Kepeksiz ve daha sağlıklı ışıl ışıl saçlar için L & B Siyah Sarımsak Yağını kullanabilirsiniz. Eskisi gibi gür ve sağlıklı saç derisi olan saçlarınıza kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıca saçlarınızda hızlı uzama etkisi yaptığı da  sağladığı faydalar arasındadır.

L & B Siyah Sarımsak Yağı Nasıl Kullanılır?

L & B Siyah Sarımsak Yağını saç diplerinize birkaç damla olacak şekilde damlatınız. Fazla damlatmanıza gerek yoktur. Saç diplerinize masaj yaparak iyice işlemesini sağlayın. Daha sonra 20 dakika kadar bekletip saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.