Hss Assa 30 Tablet

Hss Assa  30 Tablet bitkisel özlü bir kilo kontrol ilacıdır. Kilo problemi olanların kilolarını kontrol etmek amaçlı üretilmiş bir üründür.

diyet-bel-1

Hss assa 30 tablet son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir. Bu ürün kilonuzu kontrol etmenizde size yardım edebilir. Şunu söylemek isterimki bazı insanlar yapıları gereği hızlı kilo alıp hızlı Kilo verdikleri için bu sağlıklarını bozar deride çatlaklar selilütler oluşturur. Ayrıca bu insanlar bazen elbiselerin içine giremezler bu sorunların hepsi maddi manevi size zararı vardır.

fotolia_57260014_subscription_monthly_xxl-660x330

Sizde kilonuzu kontrol edemiyorsanız  bu ürün size yardım edebilir. Özellikle bayanların zoruna giden bu durum sizi depresif hastalığada sürükleyebilir. Bunların yanı sıra kilonuzu kontrol edemediniz takdirde sağlığınız bozulabilir. Fazlalıklar başınıza dert olduysa bu durumdan kurtulmanızın tam vakti assa 30 tablet kilo kontrol amaçlı üretilmiş bir üründür sizinde böyle probleminiz varsa sizinde assa 30 tabletten yardım almanız gerekebilir. Assa 30 tablet size bu konuda yardım edebilir. Sizde bir türlü kilonuzu kontrol edemeyen fazlalıklardan kurtulamayanlardansanız assa 30 tablet size göre bir ürün olabilir.

hemensiparis

Sizde assa 30 tableti deneyin assa 30 tablet güvenilirliği ve kolay kullanımıyla son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir sizde assa 30 tableti deneyin çünkü assa tablet bitkisel özleriyle acısız bir şekilde sizin kilo kontrol probleminize yardım edebilir. Sizde bu problemlerden şikâyetçiyseniz assa 30 size yardım edebilir.

İçeriği ; Chitosn, green tea ext, Ascorbis Acid, Blond Psyllum, L-Carnitine, Chlorogeniz acid.

Kullanımı ; Gün içerisinde 1 defa yemeklerden 30 dakika önce 1 efervesan tableti 1 bardak sıcak suya atın, erimesini bekleyin, erdikten sonra sıcak olarak kullanılması tavsiye edilir.  Net miktarı 105 gr.

Avrupa Sipariş ; Çek Cumhuriyeti , Slovakya , İngiltere vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Edirne , Çorum , Antalya gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.