Diona Krem Kullanıcı Yorumları Nelerdir ?

diona krem salyangoz özlü bir kremdir bu krem son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir çünkü bu ürün krem deri yenileme amaçlı üretilmiş bir üründür.

kimyasalpeeling-e1412059077249-1

salyangozlar eskiyen veya zamanı gelen kabuklarını değiştrebiliyor bu yüzden ormanlar köylere gittiğimiz zaman yerde salyangoz kabukları bulabiliyoruz sizde salyangozlardan esinlenerek üretilmiş dionna’yı deneyin peki bu ürün ne işe yarar bu ürün bilindiği üzere ciltteki lekelerin geçmediğini biliyoruz .

leke-kremi

bu ürün o lekeleri giderilmesine yardım amaçlı üretilmiş bir üründür peki bu lekeler geçebilirmi diye soranlara şöyle selenmek isterim arkadaşlar lekeler güneşten aknelerin geçip arkasında bıraktığı izlerden ve bizzat aknelerden kurtulmak çok zor bir durumdur bu durum sizi zor duruma sokar moralinizi bozar ve sizi incitir peki ne yapmamız gerek uzmanlar araaştırıp sonucu bizimle paylaştıklarında şunu söylediler lekeler ve hastalıklı hücrelerin geçmesi için tamamen cilt yenilememiz gerekir.

diano_krem

peki bu nasıl olur arkadaşlar bilindiği üzere vücudumuz derimizi yenilemeye uğraşır ve bunun için elinden geleni yapar diyelim bu yeterli değilse ki büyük ihtimal öyle yardım alın yardımınız diona krem olabilir sizde kolay kullanımı ile sizi rahatsız etmeyecek kokusu ile son zamanların sık tercih edilen kokularından olan diona krem’i deneyin diona krem size yardım edebilir.

Diona krem kullanımı

Sabah ve akşam temiz cilde göz çevresi hariç dairesel hareketler ile uygulanır. Kullanımı düzenli gerçekleştirin. Diano kremi cilde yedirdikten sonra üzerine günlük nemlendiricinizi ve makyajınızı uygulayabilirsiniz. Temizlemek için diona temizleyici ve arındırıcı toniğimizi deneyin.

Diona krem içeriği; cell active- white, ıllumiscin, d-panthenol, vit-e, salyangoz özü, zeytin yaprağı, su teresi gibi doğal içeriklere yer verilmektedir.

Avrupa Sipariş ; Belçika , Yunanistan , İspanya vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Konya , Bolu , İzmir gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.