Chia Tohumu İle Zayıflamak Mümkün Mü?

Chia Tohumu ile Zayıflamak Mümkün Mü?

Chia tohumu, son günlerde adından oldukça fazla bahsedilen bir üründür. Besin değerleri bakımından oldukça sağlıklı ve kalitelidir. Günlük protein, sağlıklı yağlar, magnezyum, kalsiyum gibi vücudun ihtiyacı olan değerleri içinde barındırır.

Chia Tohumu et ve balıkta bulunan proteinle eş değerlikte protein barındırır. Proteinler vücudun temel maddelerinden oldukları için günlük alınması gerekmektedir. Her gün kırmızı et tüketmek bağırsak ve mide sorunlarına yol açacağı gibi kilo aldırabilir. Bu nedenle daha sağlıklı protein kaynaklarına yer vermek  gerekmektedir.

Yüksek lifli yapısı ile kan şekerini dengelemeye yardımcı olurken, kişiyi tok tutmayı sağlar. Bu nedenle chia kilo verme, kilo kontrolü ve zayıflama gibi konularda değerlidir. Ayrıca yüksek lifli yapısı kilo vermenizi sağlarken enerji verici yapısı sayesinde bu süreçte halsizlik, aç kalma sorunları yaşamazsınız. Böylece hem sağlıklı şekilde zayıflar hem de vücudunuzu korumaya devam etmiş olursunuz.

Chia tohumu yapısal olarak incir çekirdeği boyutlarında tohum taneleri şeklindedir. Chia tohumunun en kullanılabilir yönü bu tohumların sıvı ile hacimlerini genişlemeleridir. Chiayı sıvı içinde bekleterek kullanabilirsiniz. Bu konuda içecek olarak tüketirken ağzınıza minik tohumların gelmesi sizi pek hoşnut etmeyebilir. Bu anlamda kilo verme sürecinde çeşitlilik istiyorsanız chia set’i önerebiliriz.

Chia Set Nedir?

Chia Set,içerisinde 3 ayrı paket bulunan bir üründür. Chia Seeds, Chia Shake ve Chia Tea olmak üzere 3 paketten oluşmaktadır. Chia’nın kullanımını kolaylaştıran bu ürün ile kilo verme sürecinizi hızlandırmanız mümkün. Chia Set içinde bulunan chia çayı bitkisel karışımlar ile desteklenerek iştah kontrolü, yağ yakımı, yağ oluşumunu engelleme ve tok tutmaya yardımcı özellikler ile daha hızlı kilo  vermenizi sağlayacaktır. Ayrıca chia shake olarak gönderilen toz ile sıvı anlamda sağlıklı besin alarak sindirim sisteminizi zorlamanıza gerek kalmadan gerekli besinlerin emilimi yapılarak daha sağlıklı  kilo vermenizi sağlayacaktır.

Chia Set Nasıl Kullanılır?

Chia set içinde yer alan  Chia Seeds’i 1 yemek kaşığı olacak şekilde ölçerek 1 bardak süt , su , ayran ya da yoğurt ile bir süre bekletip tüketilebilir. Dilerseniz su içinde beklettiğiniz chialar ile tarifler uygulayabilirsiniz. Chia Tea ürününü günde 2 defa sıcak su içerisinde 1 adet süzen poşet olacak şekilde 3-5 dakika kadar demleyip tüketebilirsiniz.  Chia Shake’i 1 yemek kaşığı olacak şekilde ölçerek 1 su bardağı süt, ayran ya da yoğurt ile akışkan bir sıvı elde ederek tüketebilirsiniz.

Chia Set’i Nereden Satınalabilirim?

Chia Set’i ve chia set ile ilgili daha fazla bilgi almak için : http://www.chiatohumuseti.com adresini kullanabilirsiniz. Türkiye’nin il, ilçe, kasaba, köy dahil her noktasından sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Avrupa siparişleri de siteden yapılmaktadır. Hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız :  chia , chia tohumu , chia zayıflatır mı , chia nedir , chia kilo verdirir mi , chia nasıl kullanılır , chia nasıl zayıflatır , chia ile kilo verme , chia set nedir , chia set nasıl kullanılır , chia set nerede satılır , chia set siparis , chia cayı , chia shake , chia seeds , chia set içindekiler

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.