Bodyever Kahve Peelingi

Vücudumuzu saran en dış organımız, cildimiz zaman zaman yorulur, yıpranır. Cilt problemleri adı altında işlediğimiz selülit, çatlaklar, güneş ışınlarının cilde kötü etkileri olarak yansıması gibi sıralayabiliriz.

Öncelikle belirtmeliyiz ki bu kadınların büyük bir bölümünün yaşadığı bir problemdir. Bu problem için çözüm önerileri daima aranmıştır. Çeşitli bitkisel yağlar hatta bazı cerrahi müdahaleler bile yapılmıştır. Biz işler bu raddeye varmadan önce sizlerin bu dertten kurtulmanız için önereceğimiz bir ürün var. Bodyever Kahve Peeling olarak adlandırılan bu ürünü sizler için açıklayacağız.

Bildiğiniz üzere kahve uzun yıllardır kullanımı mevcut bir üründür. Kahve lezzetli oluşu kadar hücreleri canlandırıcı etkisi de vardır. Kahvelerin hücreleri canlandırması için kullanıldığı ve bu amaçla cilt bakımında kullanıldığını biliyor muydunuz?  Haydi, bu ürünün içeriğini daha detaylıca inceleyelim.

Bodyever İçerik

Bodyever’in içerisinde Kahve Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı, Tatlı Badem Yağı, Deniz Tuzu vardır.

Kahve, hücreleri yenileme etkisi olarak kullanılır. Kahve cilt nemini artırabilir ve cilt esnekliği sağlayabilir.

 

 

Jojoba yağı, ciltte meydana gelen enfeksiyon gibi durumlarda kullanılır. Cildi yumuşatma özelliği ile bilinir

 

 

Tatlı Badem Yağı, içerdiği yüksek miktarda E vitamini sayesinde cilt dostudur. Cildi nemlendirir ve kurumasına engel olur. Cilt üzerindeki ölü deriyi alır.

 

 

Deniz Tuzu, cilt için oldukça kaliteli bir tuz olan deniz tuzu, çatlaklar ve selülitlerin giderilmesi için kullanılır.

Bodyever Kullanımı

Uygulayacağınız bölgeyi temizleyin

Daha sonra masaj yaparak peelingi uygulayın

Kurumasını bekleyin ve kuruduktan sonra temizleyin

Sonuç almak için 6 ay kullanmaya devam ediniz.

Bodyever Faydaları

İçeriğinde bulunan E vitamini sayesinde cildi nemlendirici, kurumasına engelleyici, çatlakları giderici olarak kullanılır. Ölü deriyi atabilir, cildi canlandırabilir.

Selülit oluşumunu engelleyebilir

Selülitler için kullanılabilir

Cildi canlandırıcı etkisi vardır

Çatlak oluşumlarını engellemeye yardımcıdır.

Oluşan çatlakların hafifletilmesine yardım eder.

Cilt lekelerinin iyileştirilmesi konusunda etki eder.

Portakal kabuğu görünümünün hafifletilmesinde yardımcı olur.

Cildin esnekliliğini artırırcı özelliği vardır

Bodyever Nerede Bulurum

Sizlere önerdiğimi Body Ever Bodyever hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.bodyeverpeling.com sitesinden temin edebilirsiniz

Bodyever Yurtdışından Nerede Bulurum

Yurtdışında yaşayanlar içinde aynı siteyi önermekteyim. Aynı siteden sizler için https://www.bodyeverpeling.com bu siteyi önereceğim. Yurtdışı için satış imkanı vardır.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlıdır!

Bodyever bir ilaç değildir, takviye edici gıdadır!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: bodyeverusa, bodyever çatlak, bodyever yorumları, bodyever şikayet, bodyever nerede satılır, bodyever ekşi, bodyever nedir, bodyever şikayet var, bodyever ne kadar, bodyever coffee peeling, bodyever, çatlak kremi, selülit kremi, bodyever kullananlar, bodyever fiyatları, best body ever, bodyever eczane, bodyever fiyatı, bodyever fiyati nedir, bodyever instagram, bodyever içindekiler, bodyever kullanıcı yorumları, everybody n, g.n every body, everybody dance n, bodyever peeling, everybody say p, everybody p, bodyever sipariş, bodyever satan eczaneler, bodyever yorumlar, vucut kremi, nemlendirici krem

 
Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:

Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.